زندگی با تجربه دیگران شیرین تر میشه...
0

قوانین سایت

قوانین سایت سیموریا

لطفا قوانین وبسایت را کامل و با دقت بخوانید.
نکات قبل از خرید:
چنانچه رمز دوم اینترنتی ندارید و از طریق درگاه پرداخت موفق به شارژ اکانت خود نشده اید، می توانند هزینه اشتراک را از طریق کارت به کارت پرداخت نموده و سپس جهت تمدید اکانت با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

صاحب حساب شماره کارت نام بانک
مرتضی عباس نژاد 6596-0113-9972-6037 بانک ملی
امکان دانلود از طریق VPS برای کاربران میسر نیست.
حق ورود همزمان به یک اکانت از چند IP وجود ندارد. چرا که مشخص می شود یک کاربر، اکانت خود را با چندین نفر به اشتراک گذاشته است.
چنانچه موارد فوق مشاهده شود، اکانت کاربر مسدود خواهد شد.
سیستم محاسبه زمان اشتراک ویژه بصورت کاملا دقیق عمل کرده و تا آخرین دقیقه اشتراک شما را محاسبه می کند یه همین دلیل چنانچه مدت زمان اشتراک فعلی شما به پایان نرسیده باشد و شما اقدام به تمدید اشتراک خود نمایید ، شارژ جدید شما تحت عنوان “اشتراک رزرو” ذخیره شده و به محض اتمام اشتراک قبلی ، فعال خواهد شد.

سیموریا مرجع پروژه افترافکت , پریمیر , ابزار طراحی و آموزش های گرافیکی است. تلاش ما این است که کاربران با ورود به وبسایت خود تمام نیازهای گرافیکی خود را تامین کنند و به راحتی از تمام مطالب بهره ببرند. امیدواریم از مطالب سایت بهره کافی را ببرید.

قوانین عمومی :
وبسایت سیموریا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. تمامی کاربران با عضویت در وب سایت سیموریا قوانین را پذیرفته و به رعایت آنها ملزم و متعهد میگردند و ادعای عدم دقت یا بی توجهی به مفاد آن قابل قبول نبوده و در صورت بروز مشکل و اختلاف احتمالی مسئولیت آن بر عهده کاربر خواهد بود ، مدیریت سیموریا مختار است هر زمان که نیاز بداند این قوانین را ویرایش و تغییراتی در آن بصورت کلی یا جزئی اعمال شرایط و مشخصات و موارد مرتبط با خدمات ، سرویسها و … را بروزرسانی کند و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

در صورت داشتن هرگونه اظهار نظر و یا انتقاد در مورد مدیریت سایت و یا دیگر مسائل ، آن را از طریق فرم تماس با ما مطرح کنید.
وارد کردن ایمیل معتبر برای عضویت و یا خرید اشتراک ویژه یا فایل در سایت امری الزامی است.
در صورت داشتن هرگونه شکایت لطفا با مدیریت در میان بگذارید.
استفاده از نوشتار فینگیش ( finglish ) بجای متون فارسی مجاز نمی باشد.
کاربران سیموریا می بایست در هنگام عضویت، از کلمات مناسب جهت درج نام کاربری خود استفاده نمایند.

تعریف عضویت :

عضویت در وبسایت سیموریا رایگان است و با عضویت میتوانید به خرید اشتراک ویژه یا خرید تک فایل اقدام کنید
کاربران مسئول حفظ حساب و رمز کاربری خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
فایل های رایگان با عضویت در وبسایت قابل دسترس کاربران با عضویت رایگان است.

اشتراک ویژه :
با خرید اشتراک ویژه وبسایت ، دسترسی شما به تمامی لینک ها فعال میشود و شما میتوانید اشتراک مناسب خود از 4 سطح ….. انتخاب فرمایید .
در صورتی که مدیریت سیموریا متوجه شود کاربر عضو ویژه لینک های ویژه وبسایت را در جایی دیگر به اشتراک گذاشته است و به هر صورت از مطالب سوءاستفاده کند ، حتما حساب کاربری آن مسدود ، اشتراک ویژه آن حذف و مسئولیت عواقب قانونی آن بر عهده کاربر خواهد بود.

دانلود های تک فایل :
با عضویت در وبسایت کاربران میتوانند فایل هایی که قابلیت خرید تکی دارند را خرید کنند و پس از مراحل سفارش لینک دانلود فایل برای کاربر نمایش داده می شود.
کاربران برای خرید حتما اطلاعات خود را مانند ایمیل و نام را صحیح وارد کنند ، بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود. بنابراین درج نام و ایمیل مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.

قیمت گذاری :
سعی شده قیمت گذاری اشتراک های ویژه و خرید تک فایل ها ، نزدیک قیمت های بازار کاری باشد که همه کاربران بتوانند از همه امکانات بهره ببرند لازم به ذکر است که اگر تحقیقی به عمل آورید قیمت اکانت های ویژه ما نسبت به سایر وبسایت های دیگر در حوزه کاری ما بسیار به صرفه تر می باشد.

بازگشت هزینه و ضمانت :
وبسایت سیموریا گزارشات کاربران در مورد ناقص بودن فایل و … را بررسی میکند و در صورت تایید به رفع آن می پردازد و سیموریا به شما کاربران اطمینان می دهد که محصولات با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار دهیم و اطمینان می دهیم که آنچه در شرح محصولات نوشته شده با آنچه که در فایل محصول برای دانلود قرار دارد مطابقت می کند.

سیموریا بازگشت هزینه به دلیل اینکه نظر مشتری در مورد خرید محصول تغییر کرده، یا به اشتباه آن را خریداری کرده، یا مهارت های لازم را برای استفاده از آن ندارد و هر گونه دلیلی از این قبیل معذور است. سیموریا زمانی می تواند هزینه ی پرداخت شده را بازگشت بدهد که محصول دانلود شده با آنچه که در این بخش برای شما درج شده تناقض داشته باشد.

کابرانی که برای خرید اشتراک یا فایل اقدام نموده اند و هزینه از حساب آن ها کم شده ، اما در بانک اطلاعاتی سفارش های وبسایت ،فاکتور خرید کاربر ثبت نشده باشد ، به منزله ی آن است که هنگام خرید ، سیستم بانک مربوطه با مشکل مواجه شده و همان لحظه یا 72 ساعت بعد هزینه از بانک مربوطه به حسابشان بازگشت می شود و در صورت بازگشت نشدن آن ، لطفا به بانک مربوطه تماس تلفنی حاصل فرمایند تا این مشکل زودتر رفع شود و در قبال این مشکل سیموریا هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

محتوا :
برای نگهداری سایت ، تهیه و آپلود مطالب به روی سرور های سایت ، وقت و هزینه زیادی صرف شده ، کپی از مطالب به هر { نحو } برای نشر آن در وبسایت و وبلاک ها ، قانوناً و شرعاً حرام بوده و هیچ رضایتی نسبت به این مورد نداریم! و مسئولیت عواقب قانونی آن بر عهده کاربر خواهد بود.

پشتیبانی :
با خرید از وبسایت ، از خدمات پشتیبانی سیموریا برای محصول یا محصولاتی که خریداری کرده اید بهره مند خواهید شد. سیموریا تنها برای مشکلات فنی فایل یا مشکلات مربوط به دانلود محصولات خریداری شده از وبسایت تا مدت 7 روز پشتیبانی ارائه می دهد. در صورتی که نمی توانید از محصول استفاده کنید یا دانش استفاده از آن را ندارید، مسئولیت آن بر عهده ی سیموریا نیست.