0

معرفی گیمرها

معروف ترین گیمر هایی که دنیا را تکان دادند.

حرفه ای ها در دنیای بازی

اگر تا به امروز با دنیای عجیب و غریب گیمر ها آشنایی نداشتید با ما همراه باشد تا با معروف ترین ها وحرفه ای ترین های وثرمتمند ترین ها این حوزه آشنا بشید.افرادی که در تورنمنت ها ولیگ های جهانی بازی های ویدئویی خوش بدرخشن واستعداد خود را برای نفر اول بودن به رخ بکشندگیمر هایی که بازی کردن در تیم های حرفه ای شغلشان شده و به راحتی نمی‌تنوانند از آن دست بردارند.با ما همراه باشید تا با بهترین های این صنعت آشنا بشید…

لی پنگ

یکی از چهرهای سرشناس در دنیای گیمرهای پنگ بازیکن چینی است که با دعوت یکی از سرپرستان BIG GODبه این تیم پیوسته .این تیم یک از معروف ترینم ومتبحر ترین گیمر های را در اختیار دارد وغالبا برنده میدان های مسابقه را ترک میکند.لین پنگ دو ماه برای تیم بازی کرد و سپس به تیم WING gamming رفت وبا همراهی این تیم تو.انست در تورنمنت های مختلفی برنده بازی بیرون بیاید.او در حال حاظر عضو تیم SUN gaming ونقش ساپورت کننده را بر عهده دارد.

کلایتون فیرلومیس

اگر چه بازی را ترک کرده اما در حال حاظر مربری تیم های گیم بیسیار قوی است.هنوز هم خیلی ها معتقد هستند او بهترین بازی کن گیم آمریکایی است که در ۱۰ سال گذشته رکورد نخست اکثر مسابقات را از آن خود کردهاو حتی نفر اول تیم سرمایه گزاری EVil ganiusesاما خیلی از بازیکن ها وگیمر ها او را به عنوان الگویی مثال زدنی در دنیای گیم میداننداو با رهبری منحصر به فردش در لایو. ابتدایی گیمر های جهان قرار داشت. وتصویر گیم را در لایو استریم به کل جهان نشان داد.

مارون مرهج

مارون مرهج متولد لبنان است.او از جمله گیمر هایی است که سرگذشتی هیجان انگیز دارد.وقتی مرهج دانشجوی حقوق بود تصمیم گرفت بازی کردن را شروع کنداو این تصمیم سخت را درست در لحضه ای گرفت که نیاز به یک شغل ثابت داشت. با همه این ها روزگار تصمیم دیگری برای اوگرفته بود او به دنیای گیمر ها قدم گذاشت وخیلی زود در جمع هوادان و دوستداران دنیای گیم نامی برای خود دست وپا کرد.او شهرتش را به خاطر همراهی تیم Liquidدر بازی های ویدئویی به دست آورد وتقریبا همراهی این تیم را به برد های جهانی رساند۹۰ درصد برهایش را مدیون مرهج است او در کشور لبنان نفر اول بازی و در جهان رتبه هشت را دارد.

پیتر داگر

داگر اگر چه در سنین جوانی وارد دنیای حرفه ای گیمر ها شد اما هرگز با حمایت خانواده اش روبه رو نشدوهمین موضوع انگیزه ای شد تا او تلاشش را برای حرفه ای شدن بیشتر وبیشتر کند.یکی از ویژگی های مهم داگر قابلیت هدایت اوست .او میتواند به راحتی یک تیم را رهبری کندوهمان طور که از او انتظار می‌رود با پیروزی صحنهی بازی را ترک میکند.داگر هندی الاصل است اما در دهه گذشته کالفورنیا نقل مکان کرده واین روز ها با تیم های سرشناسی بهمکاری میکند.او اگر چه مدت است با دنیای گیمر ها خداحافظی کرده اما نقش رعبری خود را فراموش نکردهوهمچنان به همراه تیم جدیدش Evil geniusesبه رقابت با دیگر حرفه ای های دنیای بازی می پردازد.او در حال حاظر یکی از بهترین کاپیتان های حرفه ای است.

ساموئل حسن

خیلی ها از ساموئل حسن به عنوان جوان ترین بازی کن یاد میکنند که توانسته یک میلیون دلار درآمد داشته باشد.شاید برایتان جالب باشد که بدانید او پاکستانی است وجزو بهترین بازیکن های گیم در جهان است.او برای کسب موفقیت راه طولانی را پیموده. خانواده اش به خاطر او مجبود به مهاجرت به آمریکا شده اند.حسن در حال حاظر با هشت نفر از اعضای خانواده اش در یک آپارتمان زندگی میکنند.در نوجوانی خبره بازی Dota2شده بود خیلی زود به تورنمنت ها ی بالا سعود کرد.او تاثیر گذار ترین گیمر نوجوان در سال ۲۰۱۶ بود.

ایوان بوریسلاوایوانف

ایوان گیمر صاحب نا بلغاری است.او بیشتر یک آفلاینر ظاهر میشود.از ۵ سالگی بازی را شروع کرده آن هم بابازی که مادر بزرگش برای تهیه کرده وبود.وقت گذراندن با همان بازی باعث شد او شیفته بازی شود.آنقدر در این مسیر پشت کار نشان داد که در بازی Dota2 خیلی زود بهترین شد.بعد از دو سال پشتکار خیلی زود به یک گیمر حرفه ای تبدیل شد وبه تیم vast castملحق شد.ایوان تا امروز با رقابت در ۴۵ تورنمنت به عنوان یکی از بهترین بازیکن ها شناخته شده که در کشور نفر نخست ودر جهان رتبه چهارم را دارد.

کوروصالحی

این بازیکن آلمانی اهل برلین است ومدت هاست که به عنوان یکی از پنج بازیکن برتر دنیای گیم در جهان شهرت دارد.او بازی را با نیتندو آغاز کرده وخیلی زود توانسته در DOTA2 خودی نشان دهد وبه عنوان یکی از مطرح ترین با زیکن ها ایفای نقش کند.کورو در ۵ سالگی با حمایت خانواده بازی را شروع کرد و استعداد عجیبی در برد در بازی ها وتمرکز در برد داشت.کورو از جمله افرادی بود که جایزه نقدی برد تا خانواده علاوه بر اعتماد به او اجازه ادامه کار بدهنداین روش زندگی او را تغییر داد.او بالافاصله بعد از برد بازی به زمین حرفه ای ها رفت ودر تورنمنت های مختلفی در آلمان وجهان توانست رتبه ها ی قابل قبولی دریافت کند ودرجه یکی را کسب کند.

عامر البرقاوی

این بازیکن جوان اردنی یکی از جوان ترین ها در دنیای حرفه ای گیم است.عامر از سال ۲۰۱۶ به طور حرفه ایبه جمع گیمر ها صاحب نام جهان اضافه شدودر حال حاظر در تیم LIQUIDاو برای آنکه بتواند توانایایی هایش را اثبات کند از کشورش مهاجرت کرد وبه هلند سفر کرداو در اردن به عنوان بهترین بازیکن ودر جهان به رتبه دوم دست یافت.عامر از جمله گیمر هایست که همیشه مسئولیت های مهم را در بازی بر عهده دارد سرگذشت او ومرور عملکردش در سال های اخیر نشان داده که میتواند به خوبی یک تیم را اداره کند ونتیجه مطلوبی از بازی بگیرد.

ساهیل آرورا

این گیمر معروف آمریکایی در سن بالایی نصبت به بقیه دارد وبرای تیم Fnatic eSports در لندن بازی میکند.تیمی که بازیکن مهاجر بساری دارد ان هم از سراسر جهان .ساهیل یکی از گیمر های پر درامددنیای بازی است به گونه ای که نامش در فهرست پردرامدترین گیمر در جهان به ثبت رسیده.حدود ۱۰ سال هست که در تورنمنت ها به صورت حرفه ای حضور پیدا میکند.نقش بزرگ او معمولا در آفلاینر غالبا قهرمان هایی DARK SEER یاFACELEDD VIODرا برای بازی خود انتخاب میکند.

لیس اوکوستی

این بازیکن ۲۴ ساله همانند ساموئل حسن هرگز با همایت خانواده اش روبه رو نشد. او وقتی قرار بود به عنوان یک گیمر حرفه ای پا به عرصه بگذارد خانواده با او مدارا نکردندواین اتفاق باعث شد خیلی زود خانه پدری را ترک کند وزندگی مستقلی را پیش بگیرد لیس اوکوستی درس وتحصیل را رها کرد وبرای آن که بتواند هزینه حضور در بازی ها وتورنمنت ها را بپردازد مشغول به کار شد.او اکنون یکی از بهترین بازیکن ها در جهان است وچند قهرمانی در کارنامه خود ثبت کرده جالب اینجاست در اوقات بیکار مثل بقیه عمل نمیکن وبه ورزش اسکیت  می پردازد چون هیجان عشق اول وآخر اوست.

شما هم اگر گیمر های مطرح ایرانی میشناسید حتما به ما معرفی کنید تا ما طی مصاحبه ای بتونیم بهترین ها رو گزینش کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *