0

۸ انیمیشنی کاملی که نامزد بهترین های ۲بعدی با انیمه استودیو

فیلم های ساخته شده با استفاده از نرم افزارموهو

 

فیلم های ساخته شده با موهو

شماره یک

La Reine Soleil (2007)

آخسا ، پرنسس دوست داشتنی  ، دور از تصور است که روزی بر مصر سلطنت کند … هنگامی که این ماجراجویی آغاز می شود ، دختر جوان هیجان انگیز علیه پدرش ، فرعون آخناتون قیام می کند. او از زندگی در محوطه کاخ سلطنتی امتناع می ورزد و می خواهد کشف کند که چرا مادرش ، ملکه نفرتیتی ، به جزیره الفانتین تبعید شده است. اخسا به امید یافتن مادرش با کمک پرنس توت فرار کرد. صرف نظر از خطر ، این دو نوجوان سواحل نیل را به سمت تپه های شنی بیابانی حرکت می کنند و با شجاعت با مزدور Zannanza و کشیش هایی که برای سرنگونی فرعون توطئه می کنند ، مقابله می کنند. با بی گناهی تنها سلاح آنها ، و Akhesa Thout بر بسیاری از سختی ها غلبه کرده و به سرنوشت خارق العاده ای دست یافتند. GreyKid (با نام مستعار ‘Freakish Kid’) 30 دقیقه از فیلم را تولید کرد که ۲۰ زمان انیمیشن آن در استودیو انیمه ۵ بود. تمام انیمیشن های تبلیغاتی ۲ دقیقه ای فوق در Anime Studio تولید شده اند. آنها برای کمک به انیمیشن کاراکتر ، جلوه های بصری ، کامپوزیت و رندر کل فیلم به پروژه نیمه تولید آورده شدند. این فیلم بر اساس کتابی به همین نام از کریستین ژاک ساخته شده و توسط فیلیپ لکلرک کارگردانی شده است. کارگردان: فیلیپ لکلرک 

 برای دیدن گوشه ای از کارتون عبارت La Reine Soleil رو باید در سایت یوتیوب رفته و اسم فیلم رو سرچ بزنید.

شماره دو

To the Top of the world

 

به بالای دنیا ‘یک فیلم کودکانه است. در پادشاهی که همه چیز در آن ممنوع است ، پادشاه یک برج بی پایان در قلعه می سازد ، در حالی که جنگل ، تأمین کننده تمام مواد ، در حال نابودی است. قهرمان جوان فیلم سعی می کند جنگل را نجات دهد ، اما … عاشق می شود … این اولین فیلم انیمیشن بلند پرتغالی با پشتیبانی م Instituteسسه Cam andes و ICA / وزارت فرهنگ بود که در دانشگاه آویرو ایجاد شد. اولین بار در سال ۲۰۰۹ در گینه بیسائو ساخته شد که در چندین شهر به نمایش درآمد و توسط Cine-Club آوانکا تولید و توسط کارلوس سیلوا ، کوستا والنته و ویتور لوپس اجرا شد. از سال ۲۰۰۸ ، این جشنواره در چندین کشور در جشنواره ها به نمایش گذاشته شده است و در کانادا و ایالات متحده آمریکا جایزه دریافت کرده است. به بالای دنیا به بالای دنیا به بالای دنیا کارگردانی شده توسط : آنتونیو کوستا والنته (کارگردان مشترک) ویتور لوپس (کارگردان مشترک) کارلوس سیلوا (کارگردان مشترک)

جوایز: Bridge Fest ونکوور ، کانادا (۲۰۰۸) – دومین فیلم برتر Twin Rivers Media Festival ، کارولینای شمالی (۲۰۰۸) – ششمین بهترین Indie Film Fest USA، USA (2008) – بهترین فیلم خارجی جشنواره های دیگر: Animatu – جشنواره فیلم های انیمیشن دیجیتال ، پرتغال (۲۰۰۷) کن ، فرانسه (۲۰۰۸) جشنواره بین المللی انیمیشن هیروشیما ، ژاپن (۲۰۰۸) جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان Chinn India ، هند (۲۰۰۸) جشنواره بین المللی NUEVA MIRADA ، آرژانتین (۲۰۰۸) Wildwood by the Sea Film Festival، USA (2008) جشنواره فیلم جوانان Rimouski ، کانادا (۲۰۰۸) جشنواره فیلم کودکان و جوانان زلین ، جمهوری چک (۲۰۰۸) جشنواره فیلم کودک و نوجوان همدان ، ایران (۲۰۰۸) ساخت فیلم – موهو (استودیو انیمه) را در حال استفاده نشان می دهد.

شماره سه

Technotise

بلگراد ۲۰۷۴٫ یک دانشجو است. پس از چند امتحان ناموفق ، او تصمیم می گیرد یک تراشه حافظه را پیوند دهد به دستگاهی که خودش ساخته … اما ، اتفاق عجیبی برای او رخ می دهد.

  • به کارگردانی: الکسا گاجیچ ، نبویشا آندریچ (کارگردان مشترک) ، استوان جوردجیویچ (کارگردان مشترک)

 

شماره چهار

Eve of October OVA1 (2011)

Eva در تمام اعصار زندگی می کند و در انتظار تحقق سرنوشت مسیحی خود است. او باید قدرت قیام و دفاع از بشریت را در برابر انبوهی از فاتحان بعدی به نام توپول پیدا می‌کند. آیا او واقعاً مسیحای جدید است که از سایه های مرگ دلگیر کرده ؟ آیا او می تواند احساسات یک جنگجو را پیدا کند ، یا آیا او بشر را از چنگال توپول خیانت کار در می آورد؟

این انیمیشن قسمتی و در ۵ قسمت سریالی به نمایش کشیده شده است. دیدن این انیمیشن زیبا خالی از لطف نیست.

 

شماره پنج

L’arte della felicità(هنر شادی)

یک راننده تاکسی که در ناپولی زندگی می کند وقت خود را صرف ماشین دایی خود می کند و به فکر خوشبختی است. برادر سابق او در حالی که همیشه ناراحت و مالیخولیک است ، برای شادی به آیین بودایی می پردازد. او به رادیو گوش می‌دهد. شوی موسوم به هنر شادی به عنوان ایده به یادآوردن هدف در زندگی چیست گوش می دهد. آیا فقط یک زندگی داریم یا اینکه برای همیشه دوباره و دوباره زندگی می کنیم؟

شماره شش

Song of the Sea (2014)

رقیب سر سخت ۶قهرمان بزرگدر مراسم اسکار در سال ۲۰۱۴ این انیمیشن نامزد جایزه اسکار هم شد در این مراسم بهترین انیمیشن ها حضور داشته اند اما آواز دریا در آن سال (۲۰۱۴ )رقیب شش قهرمان بود که پس از داوری مردمی به نامزدی در مراسم اسکار کفایت کرد.

 در سرتاسر انیمیشن آهنگ آواز دریا قرار دارد. کارگردان: ما بسیاری از عناصر محیطی را به خصوص صحنه های زیر آب را متحرک کردیم ، جایی که همه جلبک های دریایی شناور درنرم افزار انیمه استادیو را انجام دادیم. این باعث می شود پنج صحنه زیر آب را کاملا در Moho (Anime Studio) پیاده کرده ونمایش دهیم . من آن را یک ابزار انیمیشن همه کاره یافتم که به ما کمک کرد تا محصول نهایی را بدست آوریم. “

شماره هفت

Eve of October: Sol Trinity (2014)

زمین در محاصره. ثبات قهرمانان باید افزایش یابد. باولور زندگی را پرورش می دهد ، توپول ها داس را می آورند. حبس شده درگیری ابدی بر سر ذات شکسته خالق آنها ، جنگ بین این نیروهای فوق بعدی به زمین رسیده است. Eva ماندگار جاوید ، قهرمان منتخب باولور ، باید با هیلیز ، پیشاهنگی پریتون و جیک ، افسر جوان پلیس جهانی ، برای نجات بشریت از برداشت تاریک توپولا ، همکاری کند. این انیمیشن ماندگار ادامه انیمیشنی است که قبلا راجبهش صحبت داشتیم منتهی در این انمیشن با تخیل کارگردان روبه رو شده وقدرت نرم افزار انیمه استادیو

شماره هشت

The Breadwinner (2017)

یکی از استثنایی ترین انیمیشن های دو بعدی بسیار با کیفیت وخوب 

پرووانا یازده ساله با خانواده اش در کابل جنگ زده افغانستان زندگی می کند. یک روز پدرش دستگیر می شود و زندگی پرووانا برای همیشه تغییر می کند. در زمان و مکانی که زنان اجازه ندارند بدون مردان از خانه خارج شوند ، خانواده وی بدون این که کسی متوجه بشه می تواند درآمد کسب کند باقی مانده اند. پرووانا برای کمک به خانواده خود ، خود را به عنوان پسر جا میزنه  و نان آور خانواده می شود. و اگرچه او در معرض خطر کشف راز خودش قرار دارد ،این کار رو ادامه میده اما پرووانا یه حدفی داره تصمیم می گیرد راهی برای نجات پدرش از زندان پیدا کند.  و در این راه دچار مشکلاتی میشکه این انیمیشن داستانی رو تماشایی میکنه. توصیه میکنم این انیمیشن رو حتما ببینید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *