0

بهترین موتورسیکلت های برقی

برترین موتور سیکلت های جهان از دید تیم سیموریا

شاید به خودتون بگید که چرا مدل های دیگه تو این لیست نیست باید بگم که ما آپشن های خاصی رو در نظر گرفتیم که تو همه موتور های برقی این آپشن ها پیدا نمیشه در ادامه می‌بینید که چه سلیقه ای در انتخاب داشتیم. همراه باشید.

شماره یک

 

Lightning LS-218

بسیاری از رکوردهای سرعت دنیای موتور متعلق به این نمونه است سازنده آن،مجموعه (صاعقه) در سنت کارلوس الیالت کالیفرنیا بوده و با قیمت ۳۸ هزار دلار برای مدل پایه قابل خریداری است.توان تولیدی آن ۲۰۰ اسب بخار وگشتاور نیز ۲۲۷ نیوتون متر است.باتری هایی با توان ۱۲،۱۵،۲۰کیلو وات از نوع لیتیوم-یون،قابل سفارشی بوده وزمان شارژ آن ۲ ساعت با برق ۲۲۰ ولت وشعاع حرکتی  آن بین ۱۲۹ تا ۲۷۳ کیلومتر وحداکثر سرعت نیز ۳۵۱ کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.

شماره دو

LITOساختSORA

موتور سیکلتی دست ساز،جنس بدنه از الیاف کربن وسیستم فنر بندی ساخت OHlins وسیستم ناوبری با صفحه نمایشگر لمسی به اندازه ۷\۵ اینچ وبه قیمتی که معادل یک دستگاه جاگوار کوپه است.یعنی ۷۷ هزار دلار برای مدل پایه شرکت سازنده آن در ایالت کبک کانادا واقع شده است. حداکثر توان تولیدی پیشرانه ۵۷ اسب بخار وگشتاور نیز ۹۰ نیوتن متر است.گنجایش باتری آن ۱۲ کیلو وات ساعت با زمان شارژ ۹ساعت وشعاع حرکتی ۱۹۳ کیلومتر وحداکثر سرعت ۱۹۴ کیلومتر بر ساعت برای آن تخمین زده می شود.

شماره سه

ENERGICA EVA

ظاهری شبیه موتور سیکلت های اسپرت خیابانی داردوشاسی آن از تعادل فوق العاده ای برخوردار است.مجموعه موتور سیکلت سازی انرژیکا در شهر مودنای ایتالیا واقع است.قیمت برای مدل پایه ۳۴ هزار دلار است توان تولیدی ۹۵ اسب بخار وحداکثر گشتاور ۱۷۰ نیوتن متری مجهز است.باتری آن از نوع لیتیوم یون با توان ۱۱/۷کیلووات با زمان شارژ۸ ساعت با برق ۱۱۰ ولت است شعاع حرکتی آن اندکی بیش از ۲۰۰ کیلومتر وحداکثر سرعت آن نیز ۲۰۱ کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.

شماره چهار

Alta Redshift MX

مزیت آن نسبت به رقبای بنزینی شروع حرکت بهتر به خاطر در دسترس بودن حداکثر گشتاور از همان ابتدای حرکت است.این وسیله ساخت آلتا موتورز واقع در کالیفرنیا است آن هم با قیمت ۱۴ هزار دلار برای مدل پایه.پیشرانه از نوع آب خنک با توان تولیدی ۲۹/۸کیلو وات بوده وحداکثر نیروی تولیدی آن ۴۰ اسب بخار وحداکثر گشتاور ۴۶ نیوتن متر است.باتری لیتیوم یون آن ۵/۸ کیلو وات وزمان شارژ آن با برق ۲۲۰ ولت ۲/۵ ساعت است.حداکثر شعاع حرکتی در مناطق بیابانی برای مدت ۲ ساعت سواری بوده وحداکثر سرعت آن نیز کمی بیشتر از ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت تخمین زده می‌شود.

شماره پنج

ZERO FXS

محصول تازه شرکت ZEROبا نام FXSبه بازار عرضعه شده است.در بدنه آن زاوایای زیادی دیده می شود وباتری را میتوان در تنها یک دقیقه تعویض کرد پیست باشد.این سازنده هم در کالیفرنیا واقع است.قیمت پایه آن ۸۴۹۵دلار مجهز به یک موتور ۳۲م۸ کیلواتی از نوع هوا خنک وحداکثر توان تولدی۴۴ اسب بخار وگشتاور ۹۰ نیوتن متر بوده وبرای آن دو نوع باتری لیتیوم یون با توان ۳/۳ کیلووات ساعت و۶/۵کیلوات ساعت قابل سفارش است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *