0

۴ بازی رایانه ای موتورسیکلت

 بهترین بازی های موتوری برای گیمر ها 

راحت نصب میشه وحجم کمی دارن وکیفیت بالا در بازی

بازی موتور سورای مخصوص رایانه کم حجم حرفه ای
بازی شماره۱

MOTOGP 18

بازی موتوری کیپس پر از هیجان در شرایط هوایی مختلف
PS4,Xbox One,Windows,pc/Steam,Nintendo SWitch

برای اولین بار از موتور ساخت موسوم به Unreal engine در این بازی استفاده شده که این مورد با ارزش باعث شده تا وضوح گرافیکی وارتقا بهتری ایجاد شود.مضاف بر اینکه،تصاویر وشکل موتور سیکلت ها هم با طراحی مجدد دستخوش بهینه سازی قرار گرفته است.به عنوان یک گیمر، انتخاب های متنوعی را جهت نوع منطقه وپیست سواری در اختیار داشته ومی توانید تا با شخصی سازی سوار کار، بخش هایی مانند چکمه ،دستکش وکلاه کاسکت را تغییر دهید.

بازی شماره۲

MX vs ATV ALL OUT

بازی موتوری تلر وکراس پر از هیجان در شرایط هوایی مختلفPS4,Xbox One,Windows,pc/Steam

یکی از حرفه ای ترین بازی های موتور سواری که امسال از رقبا برتر ظاهر شد.از دلایل موفقیت آن را می توان به وجود انتخاب های متنوع جهت برند جعبه دنده،رنگ وقطعات موتور سیکلت مرتبط دانست واحساس می کنید که بازار قطعات این نمونه حضور دارید.گزینه های موجود در بازی مجددا باز نویسی شده اندتا حس وحالی کاملا واقعی راب رای گیمر تداعی کنند.با وجود چنین نمونه کاملی ،انتخاب پیست های گوناگون محدودیتی نخواهید داشت.

بازی شماره۳

MXGP pro

یک بازی هیجانی در شرای سخت کراس وسط گل

PS4,Xbox One,Windows,pc/Steam

ویژگی این باز ی،امکان شخصی سازی موتور سیکلات .سوار کار بوده که شما می ‌تواندیب از بین مدل هایی مانند.سوزوکی ،KTM،کاوازوکی،یاماها،هوندا و… یکی را برگزینید.انتخاب اسپانسر تیم کوتاه یا بلند مدت هم در این مسابقه گنجانده شده است.این بازی یکی از زیباترین نمونه ها بوده که مناظر موجود در لپ های بخش مختلف پیست مسابقه آن طبیعی جلوه می‌کنند.

بازی شماره۴

MONSTER ENERGY SUPERCROSS

اوج هیجان موتور سواری با کراس اور با یک هدفون به حیجان سلام کنید

PS4,Xbox One,Windows,pc/Steam,Nintendo SWitch

سازنده این بار با ایجاد تغییراتی مختصر اما حرفه ای،حس حالی متفاوت،پرانرژی وشاد به فضای بازی بخشیده است.حضور موتورسواران به نام وقهرمانان رشته های مختلف مربوط به موتور سیکلت را آغاز کنید علاوه بر این ،برای قطعات وجعبه دنده موتور سیکلت خود نیز حق انتخاب داریدواز رنگ مدل گرفته تا نوع زنجیر ،دست شما برای تغییر به نمونه دلخواه باز است.

 

 این بازی ها موتوری کیپس و کراس تلر پر از هیجان در شرایط هوایی مختلف امتحان کنید وبه ما بگید که باگ این بازی ها در کجاست؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *