زندگی با تجربه دیگران شیرین تر میشه...
0

چگونه کسب درآمد میلیونی با تدوین ویدئو در اینستاگرام داشته باشیم؟

 چگونه کسب درآمد میلیونی با تدوین ویدئو  در اینستاگرام داشته باشیم؟

متخصصین، اخیرا برنامه ای مورد استفاده برای تلفن همراه ساخته اند که توانایی اشتراک گذاری عکس را به یک برنامه چند رسانه ای بسیار قدرتمند تبدیل می نماید. درحقیقت، اینستاگرام قابلیت اشتراک گذاری فایل در فیسبوک، توییتر و تامبلر را سهولت بخشیده و آینده کسانی که بوسیله آن، با اجتماع آنلاین در ارتباط هستند بسیار روشن می باشد.در این مقاله، ما به بررسی6 روش برای نحوه ی استفاده از جزئیات تدوین ویدئو در اینستاگرام و طریقه کسب درآمد از راه تبلیغ برندمان به صورت آنلاین پرداخته ایم.

ویدیو های اینستاگرامی، برای کاربران رسانه های اجتماعی،قابلیت های جالب توجهی خواهند داشت.

۱-تولید محصول و پرسش به سوالات متداول مخاطبان:

بعضی مواقع، گزینه ی نحوه استفاده، می تواند سوالات کاربران را بطور سریع و واضح، پاسخ بدهد.

لیستی از مجموعه سوالات احتمالی که کاربران با آنها برخورد می نمایند با جواب های کوتاه تهیه بکنید. برای نمونه، برای گنجاندن سهولت استفاده از محصولتان، امکان نصب ویدیو را مرحله به مرحله و با توصیف کردن آن به مخاطب، به تصویر می رساند( ساختن ویدیو های آموزشی کار آسانی می باشد).

پاسخ به سوالات کاربران با استفاده از اضافه کردن گزینه ی فرآیند کار با ویدیو، بهترین گزینه برای ارزش بخشیدن به اجتماع می باشد.

۲- یک پورتفولیوی تصویری از کارتان بسازید:

اگر یک تصویر از کارتان به اندازه ی هزاران کلمه ارزش پبدا کرده، تصور نمایید که یک کلیپ ۱۵ثانیه ای چقدر تاثیر خواهد داشت. یک کلیپ ویدیویی از کارتان برای کاربرانتان بفرستید تا آنها آن را مشاهده نمایند.

برای نمونه، در یک سالن غذاخوری، پیش خدمت، روش و ترفند های زیادی برای جذب کردن مشتری خود خواهد داشت. بنابراین،  داشتن یک پورتفولیوی کوتاه، بهترین راه برای به نمایش گذاشتن نمونه کاری خود به بهترین روش است.

۳-ویژگی و کارایی های محصولتان را بطور واضح به نمایش بگذارید:

۱۵ثانیه، یک زمان قابل توجهی برای به نمایش گذاشتن ویژگی و کارایی محصولتان خواهد بود.

دوربینتان را برای ضبط کردن یک پیام شخصی به فیلم برای تبلیغ کالا، تنظیم نمایید. از جملات توصیفی برای بهتر جلوه دادن محصول در ویدیو ضبطی استفاده بکنید؛ حتی میتوانید با اضافه کردن هشتگ درون ویدیو ی خود، کاربر خود را برای تحقیق بیشتر محصول، مشتاق نمایید. یک ویدیوی کوتاه، یک منبع کافی برای جذب مشتری به حساب خواهد آمد.

۴-با گذاشتن هشتگ، مخاطب خود را جذب نمایید:

با گذاشتن هشتگ، فالوور های خود را برای توضیحات اضافی درمورد محصول خود، دعوت نمایید.

لویی اندرسون یکی از هنرپیشه ها، در برنامه ویدیویی زنده ی خود در لاس وگاس، برای رقابت کردن در برنامه ضبطی خود، مردم را توسط هشتگ، به سایت خود دعوت نمود.

آیا این روش کارآمد خواهد بود؟ اگر جواب مثبت است، بنابراین، این بهترین روش برای جذب کردن مشتری به حساب می آید.

۵-شفاف سازی برند و محصول اینستگرام:

معمولا شنیده اید که چگونه باید برند خود را شفاف بکنیم. رسانه های اجتماعی این کار را با تعیین کردن نیاز مردم و کارخانه جات و قرار دادن اسم هایی نظیر( زمان واقعی، زندگی واقعی )، مشخص نموده اند.

ویدیو های اینستاگرامی، فرصت واضح سازی برند را خواهند داد. بهترین روش نشان دادن فرهنگ و تمدن آن می باشد. اینکار باعث فرق کردن مشتری های یک شرکت با بقیه است.

۶-افزایش عملکرد در فیسبوک

ویدیو و عکس ها در فیسبوک، بیشترین بازده را شامل می گردد(کامنت ها، لایک ها و اشتراک گذاری).

با یکپارچه شدن اولیه فیسبوک با ویدیو های اینستاگرام، یک برنامه فوق العاده، کمک به کاربران بازاریاب برای عملکرد بهتر بهتر در اجتماع بوجود می آید.

کاربران فیسبوک، قابلیت به اشتراک گذاری ویدیو  در پروفایل خود را خواهند داشت. شما به راحتی می توانید توسط گزینه ی video URL، ویدیو را از اینستاگرام کپی نمایید و در فیسبوک پست جدیدی درست بکنید.

ویدیو های اینستاگرام می توانند به کاربران فیسبوک، توانایی فعالیت در عرضه ی جهانی را اهدا نماید.

نتیجه گیری:

با به روی کار آمدن ویژگی جدید تدوین ویدئو در اینستاگرام، کاربران آن به ۱۳۰ میلیون نفر رسیده و فرصتی را برای کاربران ایجاد کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *