زندگی با تجربه دیگران شیرین تر میشه...
0

تکنیک های طلایی برای برش فیلم

تکنیک های طلایی برای برش فیلم

به کمک روشهای زیر دیگر احتیاج نیست نگران ادیت فیلم های خود شوید. در این مطلب ما تکنیک های طلایی برای برش  فیلم معرفی می کنیم.

قسمت اول: روش پیشنهادی ما

ما سالهاست برای تولید محتوا و ویرایش ویدیوها از یک روش بسیار ساده و موثر ادیت فیلم استفاده می نماییم. عیب اکثر نرم افزارهای ادیت فیلم این می باشد که بعد از برش، مجددا ویدیو را تبدیل خواهند کرد، نه تنها حجم ویدیو تغییر می کند بلکه گاهی اندازه آن تا دو برابر افزایش پیدا    می کند.

نرم افزار SolveigMM Video Splitter اما بدون تبدیل مجدد و در کمتر از 3 ثانیه، هر فیلم با هر اندازه ای را برش خواهد داد!

قسمت دوم: سایت های ویرایش فیلم آنلاین

Online Video Cutter

اگر می خواهید فیلم ها را بصورت آنلاین برش بدهید ، می توانید به Online Video Cutter مراجعه نمایید . این یک سایت تر و تمیز ویرایش ویدیو آنلاین می باشد ، شما می توانید بدون توجه به اینکه تازه کار هستید یا یک متخصص ، از آن برای ادیت فیلم ها بدون هیچ مشکلی استفاده نمایید. به غیر از ادیت فیلم ، امکاناتی مثل ، چرخش فیلم ها و ویرایش فیلم ها و غیره نیز خواهد داشت. ویژگی چرخش آنلاین این امکان را به شما می دهد که فیلم های محلی خود را ۹۰ ، ۱۸۰ یا ۲۷۰ درجه چرخش دهید.

ویژگی برش آنلاین به شما امکان را خواهد داد تا منطقه مورد نظر یک فیلم را جمع کنید و نسبت های قاب را همزمان تغییر بدهید. همه این عملکردهای عملی در یک مکان یکپارچه اند ، و قطعاً آن را به یک سایت محبوب همه تبدیل می نماید. با استفاده از این سایت همه جانبه ، می توانیم فیلم ها را از رایانه یا گوگل درایو بسیار راحت برش بدهیم.

ویژگی ها :

  • سایتی که می توانید از آن برای برش ، چرخش ، ویرایش و ادیت فیلم ها بصورت آنلاین استفاده نمایید.
  • امنیت تضمین شده خواهد بود ، پرونده ای که بارگذاری می کنید ظرف چند ساعت پس از اتمام کار خود حذف می گردد.

 Video Toolbox

جعبه ابزار ویدئویی همچنین یک سایت برش ویدیو حرفه ای آنلاین می باشد. همانطور که از نام آن پیداست ، می تواند بسیاری از کارها را انجام بدهد و فقط به برش ، برداشت و ویرایش فیلم محدود نمی گردد. ویژگی های برش آنلاین به شما امکان می دهد فیلم ها را در هر نقطه ای که تعیین کرده اید برش بدهید ، همچنین می توانید از آن برای استخراج متن صوتی ، ویدئویی یا زیرنویس از یک فایل استفاده نمایید.

بهترین مزیت این سایت این می باشد که شما می توانید مستقیماً ویدئویی را از سایت های ویدئویی آنلاین که از آن پشتیبانی می نماید دانلود کنید ، از جمله YouTube ، Vimeo و Tube8 و … با این عملکرد فوق العاده می توانید به راحتی فیلم ها را از یوتیوب به صورت آنلاین با URL برش بدهید ، و از هدر رفتن وقت جلوگیری نمایید.

ویژگی ها :

  • پشتیبانی از فیلم های YouTube ، Vimeo ، Liveleak ، Redtube
  • یک ابزار ویدئویی جامع به کاربران که امکان را خواهد داد تا ؛ برش ، ویرایش ، ادغام ، تبدیل و اضافه کردن را در اختیار داشته باشیم.

YouTube Video Editor

YouTube Video Editor می تواند کار ویرایش ویدیویی را بصورت کاملاً آنلاین انجام بدهد. وقتی ویدیویی را در YouTube بارگذاری می نمایید ، روی “Edit” کلیک کرده و به رابط ویرایش پرش کنید. روی ستون دوم “Enhancements” کلیک نمایید – در بخش “Enhancements” علاوه بر ویرایش فیلم ها به صورت آنلاین ، ویژگی های عملی بسیار زیادی نیز است ، همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا رنگ قاب را مانند Fill Light ، اشباع و دمای رنگ فیلم را  تنظیم کرده و فیلترها را نیز اضافه نمایند.

کوتاه کردن ویدیوهای YouTube به صورت آنلاین تنها مقدار کمی از قابلیت هایی می باشد که این ابزار ویرایشگر ویدیوی قدرتمند خواهد داشت ، همچنین می توانید برای موسیقی متن و زیرنویس ها را اضافه نمایید .

ویژگی ها :

  • سایتی یکپارچه که عملکرد ویرایشگر قاب ، عملکرد ویرایشگر صوتی و تصویری را ارائه می نماید.
  • یادگیری حرفه ای و در عین حال آسان خواهد بود.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *